GalerijaGalerija

"Mēs - jaunie Lāčplēši"

Foto: Baiba Buceniece

Kāzu muzikantu festivāls 2017 "Īsa pamācība mīlēšanā"

22. kāzu muzikantu festivāls ar sešu grupu dalību: Grupa " SĒNĪTE", Grupa "STRAUME", Grupa "MIGGLA", Grupa " SUB SCRIPTUM", Grupa "ILŪZIJA" Grupa " KONTRAKTS".

Bērnības svētki "Piedzīvojumi Dižmežā" Līvānos

5.augusta Bērnības svētki "Piedzīvojumi Dižmežā" Līvānos - fotoreportāža. Fotogrāfijas svētku dalībniekiem - https://failiem.lv/u/sttt8z3q

Īpaši sveicieni māmiņdienā!

4. maija valsts svētkos nu jau tradicionāli notika mīļvārdu plakātu darbīca. Bērni veidoja savu plakātu mammai un Mātes dienā tie tika izrādīti arī uz LED ekrāna pilsētā.

Līvānu senioru vokālā ansambļa „Līvas” koncerts "Rožlejās"

20. aprīļa pēcpusdienā "Rožlejās" skanēja dzīvespriecīgas, jautras dziesmas ansambļa vadītājas Ilonas Balaško akordeona pavadībā. Daudzas dziesmas bija zināmas arī centra "Rožlejas" iemītniekiem, tie labprāt vienojās kopīgā dziesmā.

Jersikas pagasta svētki 2015

Šogad aizsākām skaistu tradīciju, kas turpināsies katru gadu, jo augusta pirmajā sestdienā notika un notiks –Jersikas pagasta svētki!

Deju uzvedums "Dievs man deva maizes zemi" Jelgavā

Ar deju uzvedumu ''Dievs man deva maizes zemi'' Jelgavā 7.jūnijā aizvadīti VIII Vidējās paaudzes dejotāju svētki. Šogad tajos piedalījās 267 deju kolektīvi jeb vairāk nekā 6500 dejotāju. Tas ir lielākais dalībnieku skaits, kāds vien šajos svētkos bijis. Pirmajos vidējās paaudzes dejotāju svētkos 1994. gadā Sauleskalna estrādē piedalījās 720 dalībnieki. Līvānu novadu šajos svētkos pārstāvēja Jersikas TN DK "Latiņš", Rožupes KN DK "Rožupe", Līvānu novada KC DK "Daugavieši".Astoto vidējās paaudzes dejotāju svētku dalībnieki maizes klētī Zemgalē tika saukti, lai vienā ritmā izdejotu garo maizes ceļu no iesēta grauda līdz smaržīgam kukulītim.Atsaucība bija milzīga. Uz kopējo deju talku sabraukuši 6500 dalībnieki no visiem Latvijas novadiem, kas ir rekords visā vidējās paaudzes dejotāju svētku vēsturē.Nākamā lielā dejotāju sadancošanās notiks Rīgā 2018. gadā Latvijas simtgadei veltītajos Dziesmu un deju svētkos.

Lielā talka 2015

25. aprīlī Līvānu novada KC darbinieki un Rožupes iedzīvotāji aktīvi talkoja Rožupes estrādē. Nākošgad piesakies arī tu http://www.talkas.lv/?page=553

Ģimeņu aktīvā pēcpusdiena Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā

2015. gada 4. maijā Līvānu novada KC norisinājās "Ģimeņu aktīvā pēcpusdiena", ko organizēja Līvānu novada KC un Līvānu bērnu un jauniešu centrs. Pasākumā ar saviem priekšnesumiem priecēja lielāki un mazāki bērni no Līvānu novada, kā arī zinātkāres centrs "Zili brīnumi".

Bērnu mīlestības vārdi mammām

2015. gada 4. maijā Līvānu novada KC norisinājās "Ģimeņu aktīvā pēcpusdiena", ko organizēja Līvānu novada KC un Līvānu bērnu un jauniešu centrs. Pasākumā ar saviem priekšnesumiem priecēja lielāki un mazāki bērni no Līvānu novada, kā arī zinātkāres centrs "Zili brīnumi". Piedādājam māmiņām veltītu galeriju ar bērnu veidotajiem plakātiem. Mātes dienā šie plakāti bija aplūkojami pilsētā uz ekrāna, bet rakstot uz e-pastu: kc@livani.lv ģimenes bildi ar sava bērna veikumu var iegūt savā īpašumā.

DK "Rožupe" 25 gadu jubilejas koncerts

2015. gada 10. maija saulainā pēcpusdienā brīvdabā, Līvānu novada Rožupes estrādē VPDK "Rožupe" atzīmēja 25 gadu pastāvēšanu. Skatītāji varēja baudīt koncertu ar visu Līvānu novada deju kolektīvu piedalīšanos. Koncerta dalībnieki bija DK "Latiņš", DK "Daugavieši", DK "Jersikietis", DK "Dubnava" TDA "Silava" un paši jubilāri - DK "Rožupe", kas daļu koncerta repertuāra izpildīja savā zelta sastāvā - kopā ar dejotājiem, kas šajā sezonā vairs nedejo pamatsastāvā, taču bija sagatavojuši programmu tieši šim īpašajam notikumam. Ar muzikālu sveicienu dejotājus un svētku viesus sveica brāļi Puncuļi, bet koncertu vadīja Antra Skutele un Jānis Jačmenkins.

Baltie lāči

Grupa "Baltie lāči"